موج رسا
6و7 بهمن ماه سال جاری

معاون فرهنگی، قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: 6و7 بهمن ماه سال جاری،سومین جشنواره شکوه شکیبایی در زنجان برگزار می شود.

کد خبر: ۲۰۹۷۷
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۸

 ابراهیم قاسمی در گفت و گو با خبرنگار موج رسا,  اظهار داشت: سومین  جشنواره ملی شکوه شکیبایی در چهار بخش مقاله نویسی فارسی، شعر، داستان و دل نوشته فارسی و ترکی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه امروز آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره است، تصریح کرد: علاقه مندان می توانند آثار خود را در محورهای ابعاد شخصیتی و رفتاری حضرت زینب(س)،جنبه های عرفانی حضرت زینب(س)، نقش و جایگاه اجتماعی حضرت زینب(س)، نگاه زیبا شناختی حضرت زینب(س)، بصیرت شجاعت و ظلم ستیزی حضرت زینب(س) و مدیریت جهادی و مسئولیت پذیری حضرت زینب(س) به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

این مسئول از ارسال ۵۸۰ اثر به دبیرخانه جشنواره شکوه شکیبایی در سال جاری خبر داد و گفت: با داوری آثار، مراسم اختتامیه 6 و 7 بهمن برگزار می شود.

معاون فرهنگی و قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه در سال گذشته 200 اثر به دبیرخانه این همایش در زنجان ارسال شده بود، ادامه داد: و امسال هم در مجموع از 30 نفر به عنوان نفرات برگزیده تجلیل می شوند.

انتهای پیام/ن

مطالب مرتبط:
برچسب ها: شکوه شکیبایی 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: